- 2022. augusztus 20., szombat
- 11:00 óra
- Millenniumi emlékmű
- ingyenes
Kenyérszentelés és koszorúzás a Millenniumi emlékműnél.
Köszöntőt mond Lazók Zoltán, Oroszlány város polgármestere.
Ünnepi beszédet mond Czunyiné dr. Bertalan Judit, országgyűlési képviselő.
Az ünnepség a Millenniumi emlékmű koszorúzásával zárul.