Információs vonal: 34/300-336
Cikkek
Keresés
Vissza
Díjkiosztó és pánsíp koncert

Fátrai Márta, az Oroszlány Barátainak Köre elnöke köszöntötte elsőként szombat délután a 12. alkalommal megrendezett szeretetkarácsony programjának résztvevőit a művelődési központ színháztermében, de már ezen ünnepi eseményt megelőzően sem unatkoztak a főtérre kilátogatók, hiszen a szabadtéri színpadon a József A. iskola diákjai adták elő karácsonyi műsorukat.

Rajnai Gábor alpolgármester köszöntőjében arról szólt, hogy a karácsony olyan ünnep, ami mindenkié, hiszen bár jó érzés kapni, de még jobb, ha adni tud az ember másoknak. Ez lehet a szeretet alapja, és ez az önzetlen, segítőkész hozzáállás viheti előre a világot, a közösségeket, de a családokat is.

A műsort az idén megalapításának 55 éves jubileumát ünneplő Bakfark Bálint zene-, ma már művészeti iskola diákjainak produkciói színesítették, majd a civil szervezet által meghirdetett mézeskalácsok, adventi koszorúk és díszített fenyőfák versenyének díjátadójára került sor.

Közben a szabadtéri színpadon is lázas készülődés zajlott, ahol az adventi rendezvénysorozat szombati fellépője a nemzetközi pánsíp virtuóz, Kegye János volt, aki több év szünetet követően látogatott ismét Oroszlányba.

2015. december 13., 14:26
Vissza

Címünk

2840 Oroszlány, Szent Borbála tér 1.

Elérhetőségeink

  • KFMKK központi száma, információ: +36 (34) 300-336
  • Felnőtt könyvtár: +36 (20) 553-3094

Legnépszerűbb cikkek