A második adventi hétvége zárónapja eseménydús délutánnak ígérkezett kicsiknek és nagyoknak egyaránt.
Kora délután az apróságokat karácsonyi csillámtetoválással és kézművesfoglalkozással várták a szervezők. A színházteremben a Hókirálynő című téli zenés mese előadásra került sor melyre megtelt érdeklődőkkel a nézőtér. A benti programok után a szabadtéri színpadon a HeMo Musical Stúdió műsora várta a lelkes adventezni vágyókat, majd a Tűzzsonglőrök szórakoztatták az érdeklődőket. 19 órakor a Vivat Bacchus acapella együttes műsora került sorra, akik vidám hangulatot teremtve adták elő saját szerzeményeiket. A hétvége zárásaként Péter Szabó Szilvia Akusztik műsorára telt meg a tér. Egy jó hangulatú, nagy sikerű koncerttel zárult a második adventi hétvége is.




