2018. február 23-án, péntek délután egy egészen bensőséges és megható kiállítás megnyitónak lehetett részese, aki ellátogatott az OKSZÍK kiállítótermébe.
A tárlatot, ami a Vendégségben Zámbóéknál címet viseli,
mintegy 70 érdeklődő tekintette meg. A rendezvény kezdőhangját, a szó szoros
értelmében is, Sallay Edit énekművész adta meg, aki két kiváló dallal
köszöntötte a megjelenteket, és a 80 éves művészt. Ezt követően Kenessei András
művészettörténész méltatta a festőművészt, és kissé elérzékenyülve kívánt neki
boldog születésnapot. Zámbó Kornél alkotóerejét jelzi, hogy az itt
megtekinthető 10 képet 2017. júniusától festette meg.
A kiállítás 2018. március 13-ig tekinthető meg.
Akik egy baráti beszélgetésre vágynak az alkotóval, lesz rá
lehetőségük, hiszen az intézmény külön programot szervez, amelynek címe
Műélmény kávézó. Ennek időpontja március 2. 17:00.




