Információs vonal: 34/300-336
Cikkek
Keresés
Vissza
A Magyar Kultúra Napja

Január 22-én délután 17.00 órakor vette kezdetét az OKSZÍK-ban a Kultúra napi programsorozat. 

A nyitóesemény Cakó Ferenc grafikusművész, festő, animációs filmrendező kiállítása volt, amelyre hatalmas tömeg volt kíváncsi a kiállítóteremben. Tóth Enikő művészettörténész egy átfogó beszédben értékelte a kiállított képeket. Ezután az ismert művész homokanimációját tekinthették meg a jelenlévők. Az előadás olyannyira megfogta a közönséget, hogy a művész két ráadással köszönte meg a figyelmet és a hatalmas érdeklődést. 

A homokanimáció után került sor a Kölcsey Emlékplakettek átadására, melyet idén Ocskai Simon, Balaskó Ádám és Pózner Gábor vehetett át. A Magyar Kultúra Nap zárásaként a Háy Come Beck adta elő ünnepi műsorát. 


2019. január 23., 12:55
Vissza

Címünk

2840 Oroszlány, Szent Borbála tér 1.

Elérhetőségeink

  • KFMKK központi száma, információ: +36 (34) 300-336
  • Felnőtt könyvtár: +36 (20) 553-3094

Legnépszerűbb cikkek