A garage rockabilly, rock and roll kedvelőinek szólt január 18-án, 21 órakor kezdődő koncert az OKSZÍK aulájában.
A zenekar már az első percektől remek hangulatot teremtett, a 2019-es év első bulizónájában, a táncoslábú közönség nagy elégedettségére. A mintegy félszáz vendég még az utolsó ráadás számra is vadul “rázta”.
Ezúton is köszönet a remek muzsikusoknak: Ati EDGE / gitár, ének, - Rockin' Z / nagybőgő, - Tommy Fox /dobok.




