TISZTELT LÁTOGATÓINK!
A maszk viselési kötelezettség megszűnt, védettségi igazolvány nem szükséges az intézménybe lépőknek.
A bejáratnál a kézfertőtlenítés továbbra is kötelező!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy az intézményben átalakítási munkálatok zajlanak, ezért az olvasóterem nem látogatható.
A kölcsönző részlegeinkben szeretettel várjuk régi és új olvasóinkat!
Tájékozódjanak folyamatosan honlapunkról: www.okszik.hu




