Új kiadványokkal bővült az oroszlányi Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár állománya.
A köteteket a tatabányai József Attila Könyvtár adományozta a könyvtárnak. A kiadványok a Komárom-Esztergom Vármegyei Önkormányzat gondozásában jelentek meg.
Köszönetünket fejezzük ki ezért.




