Épül - szépül Oroszlány város
"Oroszlány felszabadulásunk óta sok mindent kapott. Szeptember 1-én egy korszerűen berendezett 44 személyes bölcsődét adtak át rendeltetésének."
Az alábbi cikk a Komárommegyei Dolgozók Lapja 1954. szeptember 22-én megjelent számában olvasható.




