Oroszlány idén ünnepli várossá nyilvánításának 70. évfordulóját.
Az ünnepségsorozathoz kapcsolódva a Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár versíró pályázatot hirdetett, melyre 28 szerzőtől 30 pályamű érkezett.
Felnőtt kategóriában harmadik helyezést ért el Molnár Erika: Az én városom című versével.




