Szeretettel várunk minden érdeklődőt augusztus 29-én, pénteken 17 órakor
az oroszlányi Fénnyel Festők Fotóklub tagjainak „Csodálatos Világunk” című kiállításmegnyitójára, amely a Kölcsey Ferenc Művelődési Központ és Könyvtár kiállítótermében lesz megtekinthető.
A klub tagjai által készített fotók a világ apró csodáira irányítják figyelmünket, legyen szó természeti szépségekről, városi részletekről vagy emberi pillanatokról, amelyet a saját szemszögükből mutatják be mindazt a sok szépségét és rejtett csodákat, amelyek körbevesznek bennünket.
Ne hagyja ki ezt a különleges kulturális eseményt, ahol az oroszlányi fotóklub tagjainak egyéni látásmódja és tehetsége kerül fókuszba!




